Kalıp Sanayisi

Kalıp Sanayisi

30 Yıllık bilgi, birikim ve tecrübemiz ile Türk ve Dünya piyasasına progresif (adımlı) kalıplar ve plastik kalıplar üretiyoruz. Tuzla’da bulunan ve sadece kalıp imalatı’nda uzmanlaşmış 60 kişilik kadromuz ile müşterilerimize proje yönetim hizmeti sunuyoruz. Tesislerimizde bulunan, proje, tasarım, cad/cam, cnc/edm, talaşlı imalat, cmm ölçüm, montajlama ve kalıp deneme hatlarımızda 100% müşteri memnuniyeti hedeflenmektedir.

Metal Kalıp

Kalıp tasarımlarımız proje yönetim sistemleri ile gerçekleşmektedir ve bu kapsamda 3 metreye kadar uzunlukta adımlı kalıplar üretmekteyiz. Yıllık 100e yakın (irili ufaklı) kalıp üretim kapasitemiz ile %80 oranda Avrupa’ya ihracatlar yapıyoruz. Ayrıca proje bazlı çalıştığımız müşterilerimiz için ürettiğimiz kalıplarımızı metal imalat fabrikamıza sevk ederek parça üretimlerimiz ile özellikle otomotiv ve beyaz eşya sektörlerine hizmet veriyoruz.

kalip_sanayi_1

Plastik Kalıp

Özellikle iç trim ve desenli kalıplarda edinmiş olduğumuz tecrübeler ile 2002 yılından bu güne hem plastik kalıp üretimleri gerçekleştiriyor hem de seri üretim hizmeti veriyoruz. 2 farklı lokasyonda bulunan plastik üretim fabrikamızda verdiğimiz seri üretim hizmetleri ile sektörde hem kalıp hem parça üretim yetkinliğine sahip sayılı firmalar arasında yer alıyoruz.

kalip_sanayi_2