top of page

Hakkımızda 
LIGHTNG FOR MOBILITY / HAKKIMIZDA

IMG_2188.png
IMG_0212 kopya.png
IMG_2198.png
IMG_0213.png

DALGIC KALIP A.Ş

Sac metal parçaların; Kesme Form verme, Tampon Baskı, Kaynak, Diş Çekme / Vida çakma, Montajlı mamül üretimlerini yapmak üzere 1988 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Başlıca üretim yaptığı sektörler sırasıyla otomotiv, beyaz eşya, ısıtma&soğutma ve elektrik elektronik sektörlerinden oluşmaktadır. İstanbul’da Tuzla’da bulunan kalıp fabrikasında 3 metre uzunluğa kadar tandem, transfer, progresif ve sıvama kalıpları üretmektedir. Yine İstanbul Tuzla’da bulunan seri üretim fabrikasında 35 ila 300 ton arası değişen tonajdaki presleri ile sac şekillendirme, montaj, kaynak, diş çekme ve vida çakma operasyonlarını sürdürmektedir. Seri üretim fabrikasında yıllık ortalama 4.000 Ton sac tüketilmekle birlikte %100’ü Dalgıç Kalıp üretimi kalıpların tamamı servo sürücü ve çözücüler ile çalışmaktadır. IATF 16949 kalite sertifikası ve VDA 6.3 onaylı proje yönetim sistemi ile 0,30mm kalınlıktan 7mm kalınlığa kadar parça üretimi ve montajı yapmaktadır.

IMG_0202.png

Vizyon

Türk markalarının dünya çapındaki yüksek kalitesini ilan etmek için Y kuşağının girişimcilik ve yaratıcılığını X kuşağının tecrübesi ile birleştirerek kalıcı başarılar elde etmek.

Misyon

Yüksek hassasiyete sahip ürün üretimlerinde Dünya’daki gelişimleri yakından takip ederek her gün daha iyisini üretmek için çalışmak.

bottom of page